Portfolio

Antistatické a Designové polyuretanové podlahy

Antistatická podlaha

Antistatické a vodivé podlahy jsou speciální podlahy, které vynikají výtečnou elektrickou vodivostí a jsou vhodné do prostor, kde je nutné zabránit
vzniku elektrostatických výbojů. Vhodné jsou do operačních sálu, RTG, zubních ordinací, laboratoří, farmaceutické prostory.
 

Polyuretanová podlaha

Předností polyuretanové podlahy je její velká pružnost. Díky flexibilitě podlahy na bázi polyuretanové pryskyřice jde o podlahy, které jsou nenáchylné k praskání a nadto snižují hlučnost chůze. Polyuretanové podlahy se dobře hodí pro byty, školy, obchody,laboratoře, nemocnice, tiskárny, kantýny, kavárny, muzea a jiné.
 

Epoxidová podlaha

Epoxidové podlahy se hodí především pro využití v průmyslových halách, na jatkách, ve velkokuchyních a dílnách, garážích - všude tam, kde jsou kladeny vysoké požadavky na mechanickou a chemickou odolnost nebo na hygienu.
 

Cementová podlaha

Jde o moderní systém úpravy povrchu podlah. Základem je stěrková hmota na bázi cementu, která umožňuje vytvořit bezesparé povrchy a nabízí volnost kreativním architektonickým koncepcím.Jako finální bezesparý povrch se specifickou strukturou umožňuje neomezené způsoby zpracování - od široké nabídky barevných tónů až po různé techniky úpravy povrchu